Pasigamink pati (s)!

Pamilti produktai, kuriuos galime pasigaminti patys: kremai, muilai, vonios burbulai, ritualinės, ypatingos žvakės iš natūralių medžiagų bei aukščiausios klasės eterinių aliejų. Edukacijos skirtos tiems, kas mėgsta gaminti ir vertina natūralumą.

Kontaktai pasiteirauti: +37065671450

Natūralus ir tobulas makiažas

Greitas ir tobulas potėpis – kasdien naudojant „Savvy Minerals“ kosmetiką, atrodome natūraliai gražesni, nes oda darosi sveikesnė ir lygesnė!

„Nieko negalima tepti ant odos, ko negalima dėti į burną!“ D. Gary Young

„Sąmoninga moteris niekada neturėtų dėl grožio atsisakyti kokybės“ – mintis, nuskambėjusi Austrijos tarptautinėje grožio mokykloje. Tolygi veido tekstūra, švelnūs veido bruožai, spindinčių akių žvilgsnis, gaivi lūpų spalva – toks turėtų būti tobulas makiažo rezultatas. Paryškinti individualų grožį, saugoti odą – tikrai, kiekvienos moters svajonė! „Savvy Minerals“ serijos priemonės užtikrina, kad moteris jaustųsi užtikrintai ir neabejotų ant odos tepamų produktų kokybe. Produktai – kokybiški ir saugūs!Produktuose nėra: nanodalelių, parabenų, ftalatų, naftos produktų, bismuto, talko, sintetinių kvapų, dažikllių.

Minimali natūralių ingredientų sudėtis: mineralai ir natūralūs pigmentai, kurie sveikatina visą moters organizmą – ir gražu, ir natūralu, o svarbiausia – sveika, plius eteriniai aliejai, kurie pagilina poveikį.

Individualūs makiažo mokymai asmeniui – 35 Eur.

Grupiniai makiažo mokymai iki 5 asmenų – kaina asmeniui – 25 Eur.

Teirautis: +370 611 25802