Apie mane

Esu Dalia Butkevičienė – aromatologė, integratyviosios aromaterapijos sertifikuota specialistė, prancūzų mokslinės – medicininės aromaterapijos praktikė, pasaulinio sveikatingumo  judėjimo su Young Living dalyvė, Holistinių terapijų mokyklos lektorė.

Nuo 2014 metų pedagogikos ir psichologijos žinias sėkmingai apjungiau su žiniomis apie eterinius aliejus.

Eterinių aliejų pažinimo kelią pradėjau nuo kelionių į tarptautines aromaterapijos konferencijas, kurios vyko: Kroatijoje, Londone, Berlyne, Vienoje, Briuselyje, Valencijoje ir Amerikoje bei daug kartų Lietuvoje.

Praktinių žinių teko semtis Young Living ūkiuose (Kroatijoje, Prancūzijoje, Amerikoje), kurie randasi švariausiose pasaulio vietose. Nuo 2020 – 2022 metų sėkmingai baigiau prancūzų mokslinės – medicininės aromaterapijos studijas, kurios man padeda atsakingai  skleisti žinią apie eterinių aliejų naudą žmogaus sveikatai.

Įgyti sertifikatai:

  • Prancūzų mokslinės – medicininės aromaterapijos biochemijos pagrindai, integratyviosios aromaterapija.
  • „Raindrop – Lietaus lašai“ masažo technikos pagrindai, kurių mokiausi Kroatijoje. Šios masažo technikos mokau kaip ritualo šeimoje, kuris greitai atpalaiduoja ir harmonizuoja po sunkios darbo dienos, veiksmingai sustiprina stuburą.
  • Aromadiagnostika. Kuriu ir mokau susikurti asmeninius kvepalus pagal organizmo poreikį, kurie tampa gero įvaidžio ir stiliaus dalimi.
  • Dalyvauju švietimo konferencijose su tikslu pasidalinti žiniomis apie aromaterapijos naudą vaikams. Konsultuoju švietimo darbuotojus, kaip pasidaryti uoslę aktyvinančias bei sveikatinančias didaktines priemones vaikams pagal terapinės klasės eterinių aliejų grupes.
  • Skaitau paskaitas integratyviosios aromaterapijos temomis.
  • Konsultuoju ir nurodau patikimus aromaterapojos šaltinius.
  • Organizuoju įvarias paskaitas aromaterapijos tema su holistinio požiūrio medikais, psichologais, alternatyviosios medicinos atstovais.
  • Norintiems mokytis prasmingos veiklos, padedu susikurti pagrindinį ar papildomą pajamų šaltinį su „Young Living“ – saugios aromaterapijos sklaida ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

Veiklos tikslas: mokyti žmones saugios aromaterapijos pagrindų dėl sveikatos. Skatinti atsisakyti kenksmingos chemijos naudojimo savo šeimose – už tvaresnę ir švaresnę mūsų planetą ir ateitį!


Aromaterapijos sklaida

Skatinu žmones atsisakyti kenksmingos chemijos naudojimo savo šeimose, ją keičiant į eterinius aliejus ir jų pagrindu pagamintus produktus – už švaresnį ateities pasaulį.

Vietinės ir tarptautinės konferencijos

Ar kada nors svajojote apie keliones, kurios tampa tavo gyvenimo būdu, tavo gyvenimo stiliumi – keliauti, mokytis, bendrauti ir didžiuotis galimybe įsilieti į pasaulinį sveikatinimosi judėjimą už švaresnę ir saugesnę ateitį.


Kelionės į
„Young Living“ ūkius

Kelionės į ūkius, kurie randasi švariausiose pasaulio vietose, suteikia galimybę pasisemti ypatingų žinių apie eterinius aliejus ir jų gamybą. Tai puikius laikas poilsiui, žinioms ir bendrystei.

Smagus laiko praleidimas su bendraminčiais

Gerų emocijų pliūpsnis! Pažinti kolegas netradicinėje aplinkoje – labai įdomu!


Susikurk asmeninį verslą su „Young Living" - saugios aromaterapijos sklaida

Gaunate pilnai paruoštą verslo modelį, verslo ABC programą, webinarų įrašus produkto tema ir pastovų komandinį palaikymą.