Thieves eterinių aliejų mišinys

Eterinių aliejų kompozicija: gvazdikėlis, citrina, cinamonas, eukaliptas, rozmarinas sudaro Thieves eterinį aliejaus mišinį. 2017 m. Biologijos žurnale paskelbtas tyrimas pirmą kartą atskleidė, kaip ši aliejų kompozicija veikia žmogaus ląsteles. Tyrėjai atrado tai, kad šis mišinys, žymiai pagerina kūno ląstelių tarpusavio ryšį. Rezultatas – mažesnis organizmo uždegimas ir aktyvesnė imuninė sistema. Kaip kiekvienas grynas eterinis aliejus veikia, kad sustiprintų ir apsaugotų jūsų kūno imuninę sistemą.

Gvazdikėlių eterninis aliejus

Gvazdikėlių eterninis aliejus naikina nemalonius mikrobus ir grybelius. „The Annals of Microbiology“ atliktame tyrime daroma išvada, kad gvazdikėlių eterinis aliejus veikia antikancerogeniškai daugelį ligų sukėlėjų. Gvazdikėliai neutralizuoja kenksmingas stafilokoko bakterijas, taip pat tas pačias bakterijas, atsakingas už apsinuodijimą maistu. Taipogi įrodyta, kad pagrindinė natūrali gvazdikėlių cheminė medžiaga eugenolis turi stiprų priešuždegiminį poveikį.

Citrinų eterinis aliejus

Citrinų eterinis aliejus apsaugo nuo kelių skirtingų virusų rūšių, tokių kaip nuo peršalimo ir gripo. Citrina taip pat labai padeda organizmo detoksikacijos procesams. Veiklioji citrinos medžiaga, linalolis, pasižymi antibakterinėmis savybėmis.

Cinamono eterinis aliejus

Cinamono eterinis aliejus stiprina kvėpavimo sistemą ir apsaugo nuo nedraugiškų bakterijų jūsų organizme. Cinamone esantis junginys, vadinamas „cinamono aldehidu“, yra veiklioji medžiaga, naikinanti kelis kenksmingus grybų tipus, įskaitant Aspergillus niger, dar vadinamą „juoduoju pelėsiu“. Atlikus tyrimus, įrodyta, kad cinamono eterinis aliejus slopina navikų augimą.

Eukalipto eterinis aliejus

Eukalipto eterinis aliejus šimtmečius buvo naudojamas žmonėms lengvinti kvėpavimui. Tyrimų metu nustatyta, kad tam tikra jo rūšis – eukaliptas globulus – padeda slopinti kelių tipų bakterijas.

Rozmarino eterinis aliejus

Rozmarino eterinis aliejus pagerina imuninę sistemą, nes sumažina raumenų skausmą ir uždegimo reakciją. Jis taip pat suskaido gleives visame kūne. Laboratoriniai tyrimai atskleidžia, kad rozmarine esantys antioksidantai neutralizuoja laisvųjų radikalų žalą.


Norėdami įsigyti produktus už didmeninę kainą, pirkimo metu nurodykite šį rekomendavusio distributoriaus numerį – 2138438