"Thieves" mišinio istorija

Stiprus antivirusinis, antiseptinis, antibakterinis, antiinfekcinis mišinys atkeliavęs iš XV amžiaus, Europoje. 1347-1351 m. pratrūkusi burboninio maro pandemija per keletą metų pražudė trečdalį Europos gyventojų, mirė apie 34 milijonai. Legenda byloja, kad XV a. Prancūzijoje, mirusiųjų namus apiplėšinėję keturi vyrai – vagys, sugebėjo patys maru neužsikrėsti.

Kaip? Vagys – parfumeriai ir prieskonių pirkliai, praradę darbus dėl maro uždarytų jūrų uostų. Už tokio pobūdžio nusikaltimus, to meto bausmė – sudeginimas. Tačiau, jiems buvo pažadėta padaryti išimtį, jei atskleis kaip apsisaugojo nuo maro…

Receptas pasiekė mūsų laikus: tai citrinų, gvazdikėlių, cinamono, eukalipto ir rozmarinų eterinių aliejų mišinys. Gary Young šio mišinio aprašymą surado senovinėse knygose ir pavadino „Vagys“ („Thieves“). Parfumeriai – vagys šiais eteriniais aliejais suvilgytus skudurus kimšdavo į kaukes – ilgąsias nosis, taip pat, tepėsi visą kūną!

Moksliniai tyrimai su „Thieves”

JAV Jutoje 1997 m., parodė neįtikėtiną šio mišinio poveikį sunaikinant mikroorganizmus ore. Tyrimai parodė, kad jau po 10 minučių pavojingų mikroorganizmų ore sumažėjo nuo 44 iki 96%.

Mišinį „Thieves“ sudaro gvazdikėlių, citrinų, cinamono, eukalipto radiata ir rozmarinų eteriniai aliejai. Rozmarinas turi cineolio, kuris yra pagrindinis ingredientas antiseptiniuose preparatuose. Tai stebinantis mišinys, kuris veikia stipriausiai iš visų terapinių eterinių aliejų. Turi ypatingą fitocheminių medžiagų sudėtį, kuris sinerginiame lygmenyje yra dar labiau sustiprinamas.


Rinkinys „Svarbiausieji“

Jauskitės puikiai, kasdien naudodami produktus, siūlomus rinkinyje „Svarbiausieji“. Be to, nemokamai gaukite eterinio aliejaus „Thieves®+“ buteliuką! Pasitelkę eterinių aliejų mišinio „Thieves®“ galią, palaikykite gerą savijautą. Rinkinyje tik veganiški produktai, juos gaminant neatlikta bandymų su gyvūnais, o ingredientai augaliniai. Atėjus pavasariui, pats metas užtikrinti erdvių švarą, naudojant ekologiškų gaminių asortimentą, kuriame – puikiai pažįstamas mūsų eterinių aliejų mišinys, universalūs purškalai ir rankų geliai, kurių sudėtyje yra daugiau nei 60 % alkoholio, kad būtų užtikrinta optimali higiena. Užtikrinkite visokeriopą švarą ir gaivą!

Rinkinį sudaro:

  • 3 „Thieves® Waterless Hand Purifier“ rankų geliai (3 x 29 ml)
  • 3 „Thieves® Spray“ purškalai (3 x 29 ml)
  • „Thieves®“ eterinių aliejų mišinys (15 ml)

Nemokamai!

  • „Thieves®+“ eterinių aliejų mišinys (5 ml)

Norėdami įsigyti produktus už didmeninę kainą, pirkimo metu nurodykite šį rekomendavusio distributoriaus numerį – 2138438