Apie cintrinų aliejų

Citrinų aliejus gerina imuninę sistemą, skatina baltųjų kraujo kūnelių formavimąsi, gerina kraujotaką, išvalo protą, tonizuoja odą. Priešinfekcinis, antibakterinis (ypač sporoms), antivirusinis, antiseptinis ir dezinfekcinis. Gali apsaugoti nuo vėžio. Medicinos daktaras ir tyrinėtojas Dr. Jean Valnet teigia, kad citrinos eterinis aliejus mažina kraujo priplūdimą į kepenis, veikia kaip diuretikas ir veiksmingai išvalo organizmą. Labai naudinga gerti citrinų eterinį aliejų su vandeniu arba kaip arbatą reguliariai. Tai veiksmingas vidinis organizmo valiklis, kuris duoda akivaizdų poveikį odai. Citrinų eterinis aliejus išskirtinai tinka limfinei sistemai, skrandžiui, kepenims, tulžies pūslei, kasai ir blužniai.

Kaip vartoti: citrinų eterinį aliejų galima vartoti į vidų, difuzoriuje, įkvėpti ar vartoti išoriškai. Skirtas kvėpavimo takų, gerklės infekcijoms, gerklės skausmui slopinti, odai valyti, detoksikuoti organizmą, dezinfekuoti.

Citrinų arbata: ant vieno lašelio užpilti puodelį šilto vandens. Galima tą lašelį prieš tai sumaišyti su medumi. Tai puikus būdas pradėti dieną. Palaukite 15 min iki valgymo. Geriamas vanduo: 1 lašelį įlašinkite į 250 ml vandens ir išmaišykite.

Puikus kepenų, tulžies pūslės ir inkstų valiklis

Dr. Daniel Penoel receptai iš jo knygos „Gyvenimas, padedantis gyventi“:  į 250 ml talpos stiklinę įpilkite 1 šaukštą ekologiškų citrinų sulčių ir 1 lašiuką eterinio citrinų aliejaus. Įpilkite vandens ir išmaišykite. Išgerkite 5-6 stiklines nuo tada, kai atsikeliate iki lieka 1 val. iki priešpiečių. 13.00 valandą valgykite sveikus priešpiečius. Citrinų ir arbatmedžio eterinių aliejų mišinys: į puodelį įlašinkite 8 lašiukus arbatmedžio aliejaus ir 5 lašiukus citrinų aliejaus. Įpilkite šilto vandens ir gerkite kaip arbatą. Palaukite 15 min iki valgymo. Tokią arbatą galite gerti 5-6 kartus iki priešpiečių. Riebalų deginimo aktyvinimas: tinka receptas aukščiau. Jis paskatins riebalų deginimo procesą ir padės iš audinių pasišalinti toksinams ir atliekoms. Rytinis pykinimas: šaukštelyje medaus įmaišykite 1-2 lašiukus citrinos aliejaus.

Inhaliacija

Pykinimas važiuojant transporto priemone: norint išvengti pykinimo ir vėmimo, užlašinkite 1 lašiuką ant servetėlės ar nosinaitės ir ją suglamžykite. Svarbu, kad lašiukas tiesiai nesiliestų su nosimi. Įkvėpkite aromatą, kai reikia. Protinis aiškumas ir kūrybingumas: įkvėpkite tiesiai iš butelio arba 1 lašiuką užlašinkite ant delno ir įkvėpkite. Aliejus neturi liestis su nosimi ar veidu.

Garinimas

Eterinių aliejų difuzorius: naudokitės difuzoriaus instrukcijomis, kaip reikia dezinfekuoti ar skleisti kvapams. Purkštuvas: įlašinkite į purkštuvą 2-3 lašiukus citrinų eterinio aliejaus, užpilkite 1 puodeliu vandens, gerai suplakite. Drėkinkite orą dezinfekcijai ar kvapui paskleisti. Drėkintuvas ir garintuvas: įlašinkite 20 lašiukų į prietaisą prieš jį užpildant. Vatos gumuliukai: užlašinkite aliejaus ant vatos gumuliukų ir padėkite namuose ar automobilyje.

Valymas ir dezinfekcija

Skalbiniai: 25 lašiukai aliejaus vienam skalbimui. Jie padės atsikratyti nemalonių kvapų iš kilimų ir drabužių, tokių kaip prakaito, benzino ar kačių šlapimo kvapai. Kilimai: 12-25 lašiukai citrinių aliejaus 4 litrams vandens. Galima įlašinti 12 lašiukų į mažą purkštuvą, įpilti vandens ir purkšti ant dėmių. Indaplovė: įlašinti keletą lašiukų vienam plovimui. Sūkurinės vonios ir saunos: 3 lašiukai vienam žmogui, į vandenį, siekiant dezinfekuoti ir suteikti vandeniui aromato. Dėmės: gerai veikia išimant gumos, riebalų ir aliejaus dėmes.

Kitos citrinmedžio eterinio aliejaus naudos

Maisto gaminimas: citrinų eterinį aliejų galima naudoti kaip maisto aromatą. Paprastai užtenka 1-2 lašiukų. Ragaukite, kadangi citrinų aliejus yra labai koncentruotas. Naudokite salotų užpilams, tortams, glajui, pyragams, pudingams, medui paskaninti. Vabzdžių repelentas: keletą lašiukų sumaišykite su augaliniu ar kitu baziniu aliejumi ir tepkite ant odos. Sugokite akis. Aromatinis poveikis (limbinė sistema): minčių aiškumui, energijos suteikimui, gryninimui, sušildymui, geros savijautos skatinimui. Saugumas: nėščios moterys ar besigydantys žmonės turėtų pasikonsultuoti su gydytoju.

Dėmesio. Citrinų aliejus yra stipriai skatinantis fotosintezę. Neikite į tiesioginius saulės spindulius ar į UV šviesą, jei tepėtės šiuo aliejumi. Gali sukelti odos pigmentaciją. Palaukite mažiausiai 72 valandas. Vartojant išoriškai ar į vidų, rekomenduojama skiesti.


Norėdami įsigyti produktus už didmeninę kainą, pirkimo metu nurodykite šį rekomendavusio distributoriaus numerį – 2138438