Arbatmedžio eterinis aliejus

Dėl nuostabių antibakterinių savybių arbatmedis patenkina grožio ir švaros poreikius. Kad pašalinti dėmę, užlašinkite eterinį aliejų ant dėmės. O jei mėgstate šį kvapą, Jūs galite kelis lašus užlašinti ant vatos ar medvilninės skiautės ir palikti jį po savo šiukšliadėže, kad  išnyktų blogas kvapas.

Kitas panaudojimo būdas –  įtrinkite į nagus, kad jie atrodytų sveiki ir stiprūs.

Populiarioji naujiena -  „Charcoal Bar“ muilas!

Pagamintas iš aktyvuotos medžio anglies. Šis  populiarusis muilas, kaip magnetas traukia nešvarumus iš odos. Muilas vienodai  puikiai tinka sausai, mišriai ir spuoguotai odai.

Levandų, mėtų šampūnas ir kondicionierius.

Jei ieškote natūralios sudėties šampūno su eteriniais aliejais, rinkitės šampūną ir kondicionierių be sulfatų, kaip ši pora. Sulfatai sausina ir alina plaukus. Šis puikus plaukų priežiūros duetas apsaugo plaukus nuo išsausėjimo ir palaiko jų gyvybingumą bei grožį.

„Thieves" dantų pasta

Ši nepaprasta, labai turtingos ir saugios sudėties dantų pasta balina dantis, kovoja su apnašomis, palaiko sveikas dantenas ir pašalina dėmes nepažeisdama emalio.

Eteriniais aliejais praturtinta dantų pasta suteikia gaivos pojūtį ir veikia kaip antibakterinė, antivirusinė, antigrybelinė priemonė, o svarbiausia sudėtyje nėra jokių kenksmingų komponentų.

Natūrali apsauga

Apsisaugokite nuo mikrobų natūraliu būdu, naudodami „Thieves®“ rankų gelį, putojantį rankų muilą ir kitus puikius gaminius. Atsiraitokite rankoves ir imkitės švarinti namus, naudodami „Washing Up Liquid“ skystą ploviklį, „Household Cleaner“ buitinį valiklį ir ne tik!

Šie produktai, pagaminti iš natūralių augalinių ingredientų, be jokių stiprių chemikalų, pasižymi maloniu aromatu. Tad galite užtikrintai rūpintis savo šeimomis.


Norėdami įsigyti produktus už didmeninę kainą, pirkimo metu nurodykite šį rekomendavusio distributoriaus numerį – 2138438