Nuo modeliavimo įrankių iki kasmėnesinių dažymo ritualų – tai gali pažeisti plaukus. Jei Jūsų plaukų sruogos atrodo pavargusios, visai nėra būtina rišti plaukų. Naudokite eterinius aliejus plaukams, jog suteiktumėte žvilgėjimo ir elastingumo – džiaukitės išsvajotais sveikais plaukais! Apsirūpinkite nurodytais  ingredientais ir išbandykite šias plaukų priemones – jog lengviau galėtumėte formuoti, pamaitinti ir džiaugtis žvilgančiais plaukais.

Pasigaminkite patys: sausų plaukų purškiklis

Pirmiausia, kviečiame išbandyti šį paprastą sausų plaukų atgaivinimo priemonės receptą. Jei Jūsų plaukai prarado gyvybingumą ar yra natūraliai sausi, šią neriebinančia priemoną galite purkšti plaukus, kad juos sudrėkintumėte. Naudokite šį purškiklį prieš džiovindami plaukus džiovintuvu, kad išryškintumėte žvilgesį, arba po modeliavimo norėdami užbaigti šukuoseną, arba bet kuriuo dienos metu, siekdami  sutramdyti nepaklusnius plaukus. Šį mišinį sudarantys eteriniai aliejai plaukus maitina ir suteikia jiems žvilgėjimo. Simondsijų aliejus ir „Young Living V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex“ bazinis aliejus prasiskverbia į plaukų sruogas, taip suteikiamas ilgalaikis ir neriebinantis, drėkinantis plaukų maitinimas.

Prireiks:

Gamyba:

 • Supilkite visus ingredientus į 350 ml stiklinį purškiamą butelį.
 • Gerai suplakite prieš purkšdami drėgnus plaukus, venkite purkšti ant šaknų. Arba užpurkškite ant rankų ir įtrinkite plaukus, jog sudrėkintumėte norimas vietas.
 • Įprastai išdžiovinkite ir modeliuokite plaukus. Pagal poreikį lengvai purkškite plaukus po modeliavimo, jog suteiktumėte papildomo žvilgesio.


Pasigaminkite patys: karštas aliejus

Kartais Jūsų plaukams reikia papildomos priežiūros. Galbūt, tai baseino chemikalai nuvargino jūsų plaukus, o gal dėl saulės galvos oda ėmė pleiskanoti… skirkite laiko pasirūpinti plaukais. Palepinkite drėgmės pristigusius, pažeistų plaukų galiukus – pasitelkite giliai veikiančią priemonę su tam tinkamiausiais eteriniais aliejais.

Prireiks:

Gamyba:

 • Pakaitinkite vandenį ant viryklės ir supilkite jį į didelį stiklinį indą.
 • Supilkite alyvuogių aliejų ir saldžiųjų migdolų aliejų į nedidelį stiklainį ir įstatykite stiklainį į indą su karštu vandeniu, palikite 5-10 minutes iki kol aliejus sušils, tačiau neįkais. Tikrinkite aliejų kas 2 minutes iki kol jis bus tinkamos temperatūros. Įkišus pirštą į aliejų, turėtumėte nejausti jokio diskomforto.

Patarimas: būkite atsargūs, kad neperkaitintumėte aliejaus ir nenusidegintumėte. Nors priemonė vadinama karštu aliejumi, tačiau aliejus iš tiesų turėtų būti tik šiltas.

 • Įpilkite eterinius aliejus ir gerai išmaišykite.
 • Tepkite nuo plaukų šaknis iki galiukų, masažuodami galvos odą ir įtrindami į plaukų galiukus, kad sudrėkintumėte norimas vietas. Galite iššukuoti plaukus, jog aliejus tolygiai pasiskirstytų.
 • Uždenkite plaukus dušo kepure, palaukite bent 20 minučių.
 • Išskalaukite plaukus – jei jie tapo riebūs, perplaukite dukart.


Pasigaminkite patys: obuolių sidro acto skalavimo priemonė

Sustiprinkite karšto aliejaus naudą, pasitelkdami obuolių sidro acto skalavimo priemonę. Jei plaukai linkę veltis, naudokite obuolių sidro acto skalavimo priemonę, kad plaukai taptų elastingesni. Išskalavus negyvų odos ląstelių, baseino chemikalų, sūraus vandens, šampūno ir kondicionieriaus perteklių, pastebėsite, jog plaukai įgijo daugiau apimties ir tapo lengvesni.

Be to, tai padeda lengviau iššukuoti plaukus. Obuolių sidro acto skalavimo priemonė, taip pat, nuramina galvos odą ir plaukams suteikia papildomo švytėjimo.

Prireiks:

Patarimas: jei Jūsų plaukai sausi, naudokite 60 ml. obuolių sidro acto, o jei plaukai normalūs ar riebūs, naudokite 120 ml. obuolių sidro acto.

Gamyba:

 • Sumaišykite visus ingredientus ir supilkite į purškiamą butelį.
 • Purkškite šia priemone visus plaukus, sutelkdami dėmesį ties galvos oda ir šaknimis. Atskiromis dalimis pakelkite plaukus, kad sudrėkintumėte visus plaukus  –  jie turėtų būti šlapi, tačiau nuo jų neturėtų varvėti.
 • Masažuokite galvos odą pirštų galiukais, kad stimuliuotumėte ir paskatintumėte cirkuliaciją.
 • Palaukite 2 – 3 minutes.
 • Išskalaukite  – kaip įprastai išplaukite plaukus šampūnu ir kondicionieriumi.
 • Naudokite kartą per savaitę.