Su natūraliais aromatais, tokiais kaip liepa, vanilė, levanda ir dar daugiau mes galime nusiraminti…Todėl nenuostabu, kad „Stress Away“ eterinių aliejų mišinys yra vienas iš populiariausių „Young Living“ produktų! Užklupus  citrusinių vaisių, vanilės kvapui,  norisi giliai įkvėpti ir atsipalaiduoti. Tai labai mėgstamas eterinių aliejų mišinys.

Naudokite garintuvą - ramybe dvelkiantys namai!

Po ilgos darbo dienos naudokite garintuvą. Dėl unikalių šio prietaiso veikimo savybių, patalpoje garinamas eterinis aliejus yra „gyvas“, išlaiko visas terapines savybes, valo, jonizuoja, dezinfekuoja patalpų orą, skleidžia malonų aromatą ir padeda greičiau atsipalaiduoti. Mes galime patys valdyti savo įtampas ir išlaikyti vidinę ramybę, pasitelkdami eterinių aliejų galias.

Atsipalaiduokite, tai tarsi SPA!

Įtraukite „Stres Away“ į vonios ritualą. Šis aliejų mišinys padės nusiraminti ir atsipalaiduoti po ilgos darbo deinos ar kelionės! Keletas lašų į vonią – malonumas atperkantis dienos įtampas. Su eteriniais aliejais patartimna naudoti voniai skirtas druskas. Pripilkite vonią šilto švaraus vandens (jame neturėtų būti chloro, fluorido, dioksino ir sunkiųjų metalų) bei įberkite Epsom druskos. Reikalingą magnio sulfato kiekį nustatysite pagal savo svorį:

• Vaikai, sveriantys iki 30 kg – ½ stiklinės
• Vaikai ir suaugusieji, sveriantys 30 – 50 kg – 1 stiklinė
• Vaikai ir suaugusieji, sveriantys 50 – 75 kg – 1 ½ stiklinės
• Vaikai ir suaugusieji, sveriantys 75 – 100 kg – 2 stiklinės ir t.t.

„Stres Away“ įmasažuokite į galvos odą ir plaukus ir visą dieną galėsite mėgautis kvapu.


Norėdami įsigyti produktus už didmeninę kainą, pirkimo metu nurodykite šį rekomendavusio distributoriaus numerį – 2138438