Išpakavote „Premium Starter Kit“ rinkinį – kaip geriausia naudoti eterinius aliejus? Jei siekiate ištobulinti „Young Living“ eterinių aliejų naudojimo įgūdžius, pirmiausia kviečiame susipažinti su eterinių aliejų naudojimo pagrindais. Trumpai aptarkime tris būdus.

Kaip naudoti eterinius aliejus aromaterapijoje?

Aromatinis  –  eterinių aliejų įkvėpimas, ko gero, plačiausiai žinomas iš visų panaudojimo būdų. Galbūt esate buvę spa, kur malonus eukaliptų ir arbatmedžių aliejų aromatas Jus sužavėjo? O galbūt esate pajutę raminantį levandų poveikį? Jei smalsaujate, kaip naudoti eterinių aliejų garintuvą, perskaitykite atskiras kiekvieno produkto instrukcijas dėl vandens ir aliejų santykio. Pavyzdžiui, jei naudojate „Young Living“ „Aria™“ garintuvą, į vandenį galite lašinti 15-25 lašus aliejaus, tačiau jei naudojate „Young Living“ „Dewdrop“ garintuvą, įlašinkite tik 8-10 lašų.

Siūlome išbandyti šią atpalaiduojančią aliejų kombinaciją miego pagerinimui:

  • 4 lašai „Lavender“ levandų aliejaus
  • 3 lašai „Cedarwood“ kedrų aliejaus
  • 2 lašai „Frankincense“ smilkalinių bosvelijų aliejaus

Net ir neturėdami garintuvo, jūs galite mėgautis eterinių aliejų aromatinėmis savybėmis. Užlašinkite savo mėgstamiausių eterinių aliejų lašus ant vatos gabalėlio ir patepkite vietas, ties kuriomis norite paskleisti kvapą. Tai labai paprastas, bet veiksmingas būdas!

Įkvėpti. Aromatas nuotaikai gerinti.

  • 2-3 lašus eterinio aliejaus patrinkite tarp delnų ir įkvėpkite.
  • Įlašinkite kelis eterinio aliejaus lašus į dubenį su karštu vandeniu. Pasilenkę virš dubens galvą apsigobkite rankšluosčiu. Kvėpuokite lėtai ir giliai.
  • Mėgstamiausio eterinio aliejaus įlašinkite į garintuvą.

Atgaivinkite tvankias patalpas vos per kelias minutes: kelis lašus mėgstamiausių aliejų užlašinę ant vatos gabalėlio ir jį įdėję į sporto krepšį, šiukšliadėžę ar bet kur kitur, kur pageidaujate atšviežinti kvapus. Lengviausias būdas pasinaudoti aromatiniais eterinių aliejų privalumais – tiesiog įlašinti kelis lašus iš buteliuko tiesiai ant delnų. Suglaudę delnus, pridėkite prie burnos ir nosies, įkvėpkite. Kvėpuokite giliai, tačiau nepersistenkite!

Kaip tepti eterinius aliejus?

Eteriniai aliejai gali būti tepami ant viršugalvio, už ausų, ant kaklo ir smilkinių.

Jei aliejaus aromatas pernelyg stiprus arba jūsų oda jautri, galite atskiesti eterinį aliejų su baziniu aliejumi.

„Young Living“ siūlomas „V-6™ Vegetable Oil Complex“ bazinis aliejus leidžia patiems pagal poreikį susikurti norimo stiprumo aliejų. Eterinius aliejus galite tepti ant daugelio kūno vietų, tačiau turite būti atsargūs, jei oda linkusi į jautrumą, taip pat venkite kontakto su akimis. Siekdami pasinaudoti eterinių aliejų privalumais, pastebėsite, kad kai kurie naudojimo būdai efektyvesni nei kiti.

Eteriniai aliejai puikiai tinka masažui! Išbandykite atpalaiduojantį masažą, sumaišę levandų ir kedrų eterinius aliejus su baziniu aliejumi. Po ilgos treniruotės atgaivinkite raumenis – tai nesunkiai padarysite pasitelkę pipirmėčių eterinį aliejų sporto masažui. Užsiimant kvapų terapija, įprasta eterinius aliejus tepti ant pėdų (viršaus ir kojų padų). Spa ir grožio procedūrose kosmetiniu būdu dažnai naudojamas arbatmedžių eterinis aliejus, ypač prieš atliekant pedikiūro procedūrą, siekiant pašalinti nemalonų pėdų kvapą. Tiesiog įlašinkite 10-15 lašelių į vonią ar drungną vandenį. Kai kurie eteriniai aliejai gali padėti palaikyti sveikai atrodančią odą! Žinodami triukus, galėsite pasitelkti eterinius aliejus, jog sumažintumėte matomas dėmeles bei suteiktumėte odai sveiką švytėjimą! Arbatmedžių eterinis aliejus yra puiki odos priežiūros priemonė – naudodami vatos gabalėlį tepkite tiesiai ant norimų vietų, jog pagerintumėte odos išvaizdą. Siekdami atsigaivinti prieš miegą, naudokite bergamočių eterinį aliejų. Atminkite, kad bergamočių ir kiti citrusiniai aliejai gali sukelti jautrumą šviesai, tad jais patepę odą, turėtumėte vengti tiesioginio buvimo saulėje. Įlašinkite levandų eterinį aliejų į vonią – palepinsite savo kūną ir uoslę.

Kaip vartoti „Young Living“ „Plus“ linijos aliejus?

Maisto gamyboje  naudodami „Young Living“ linijos „Plus“ eteriniai aliejai!

Įlašinkite 1-2 lašus „Plus“ linijos aliejų vandenį – aprūpinkite organizmą pakankamu kiekiu skysčių. Gazuotų gėrimų ar sulčių pakaitalu gali tapti aliejai „Lemon+“, „Tangerine+“ ir „Orange+“. Kiti aliejai – „Peppermint+“ ir „Thieves+“ – dienos metu leidžia išlikti budriems. Eterinių aliejų ištirpinimui naudokite labai mažą kiekį medaus ar kitą, sveiką produktą.

Eterinių aliejų įtraukimas į receptus – puikus būdas pagardinti mėgstamus patiekalus unikaliais prieskoniais. Norėdami pagardinti patiekalus ir padažus, suteikti autentišką prieskonį, įlašinkite lašelį „Oregano+“ raudonėlių ir „Rosemary+“ rozmarinų aliejų. Jei mėgstate tailandietišką maistą, tuomet gamindami sriubas ir marinatus, išbandykite „Lemongrass+“ citrinžolių ir „Ginger“ imbierų aliejus.


Eterinių aliejų sauga

ĮSPĖJIMAS: Eteriniai aliejai yra labai stipraus poveikio, tad juos naudokite atsargiai. Atminkite, esmė ne visada glūdi kiekybėje!

Mažiau kartais yra daugiau. Juk prireikus, visada galite įlašinti papildomai – nesvarbu, ar aliejus tepate ant odos, juos naudojate aromaterapijoje ar geriate („Young Living“ linijos „Plus“ aliejus).

Dėl stipraus poveikio kai kurie aliejai gali dirginti odą. Jei nemalonus pojūtis nesiliauja, tuomet patepkite paveiktą odą „V-6 Vegetable Oil Complex“ baziniu aliejumi arba grynu daržovių aliejumi, jog eterinis aliejus atsiskiestų.

Prieš naudodami visuomet perskaitykite individualių aliejų etikečių instrukcijas.

Nelašinkite eterinių aliejų į akis, ausis, nosį ar kitas vietas, kur oda jautresnė.

Nuo pirmojo levandų eterinio aliejaus buteliuko iki septynių aliejų mišinio garinimui… mokymasis, kaip naudoti eterinius aliejus, yra procesas. Mes džiaugiamės, galėdami jums pagelbėti kaupti žinias! Šis eterinių aliejų naudojimo gidas – tik pradžia. Parašykite komentaruose, jei turite klausimų!


Norėdami įsigyti produktus už didmeninę kainą, pirkimo metu nurodykite šį rekomendavusio distributoriaus numerį – 2138438