Nors visus eterinius aliejus gali naudoti vyrai,  bet ne kiekvienas vyras nori kvepėti kaip gėlės. Kiekvienas žmogus turi unikalių pageidavimų, tačiau daugelis vyrų teikia pirmenybę miško aromatams, o ne gėlėms. Jei ieškote eterinių aliejų su vyriškesniais kvapais, čia yra keletas patarimų.

„Shutran“ eterinio aliejaus mišinys

Iš „Kedro“, juodųjų eglių ir citrinos pagamintas „Shutran“ eternių aliejų mišinys yra vienas iš geriausiai parduodamų „Young Living“ eterinių aliejų mišinių. Specialiai sukurtas sustiprinti pasitikėjimo jausmą, „Shutran“ turi švarų ir miško aromatą.

Kaip naudoti?

Naudojimas: tepkite 2–4 lašus du kartus per dieną arba, kai reikia. Jeigu oda jautri, atskieskite 15 lašų 10 ml. aliejų komplekso „V-6“. Venkite tiesioginių saulės ar UV spindulių iki 12 valandų po produkto naudojimo.

Karališkasis Havajų šluotelinių santalų eterinis aliejus

Nė vienas vyrams skirtų eterinių aliejų sąrašas nebūtų pilnas be šluotelinių santalų eterinio aliejaus. Šis eterinis aliejus turi šiltą, minkštą ir sodrų aromatą. Šluotelinių santalų medžiai auga tik Havajų salose. „Young Living“ yra užmezgusi išskirtinę partnerystę su 2,000 akrų ūkiu, kuris vykdo veiklą pagal tvarius miškų atželdinimo būdus.

Kaip naudoti?

Išorinis naudojimas: tepkite 2-4 lašus tiesiai ant norimos vietos. Skiesti nebūtina, nebent oda itin jautri. Naudokite pagal poreikį. Aromatinis naudojimas: garinkite iki 1 valandos 3 kartus per dieną. Perspėjimas – laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Tinka tik išoriniam naudojimui. Saugokite, kad nepatektų į akis ir ant gleivinių. Nėštumo metu, maitinant krūtimi, vartojant vaistus ar sergant kokiomis nors ligomis prieš naudojant reikia pasitarti su gydytoju.

Vetiverijos eterinis aliejus

Norint atsipalaiduoti, „Vetiver“ yra puikus pasirinkimas. Kaip ir levandų aliejus, šis eterinis aliejus puikiai tinka difuzijai prieš miegą ar streso metu, pavyzdžiui, kai ruošiatės svarbiam pristatymui ar pokalbiui. Tačiau skirtingai nuo levandų, Vetiverija  turi dūminį ir žemišką kvapą, plačiai naudojamą vyrų odekolone. Jei Jūs norite kažko, kas labiau primena šviežiai nupjautą žolę karštą vasaros popietę, Jūs negalite suklysti su „Vetiver“.

Kaip naudoti?

Aromatiniam arba vietiniam naudojimui. Galimas odos jautrumas. Jeigu laukiatės arba jums paskirta gydytojo priežiūra, pasitarkite su savo gydytoju.

Pipirmečių eterinis aliejus

Šviežias, energingas, mėtinis gaiva ir nostalgija dvelkiantis aromatas. yra vienas iš anūkų eterinių aliejų. Šį aliejų galite garinti – sukursite stimuliuojančią, kasdienį susikaupimą skatinančią atmosferą.

Kaip naudoti?

Garinkite „Peppermint“ aliejų darbo metu ar padėdami vaikams ruošti namų darbus – tai padės susikaupti ir neleis pavargti. Įpilkite „Peppermint“ aliejaus į karštą vonią – garindami šį atpalaiduojantį aromatą, jausitės it naujai gimę. Įkvėpkite arba tepkite aliejumi krūtinę prieš sunkią treniruotę ar jos metu, jog pajustumėte stimuliuojančią gaivą. Įtrinkite aliejumi pavargusias vietas, jog atvėsintumėte jas po fizinės veiklos.

Kopalių eterinis aliejus

Dar viena eterinių aliejų čempionė – „Copaiba“, kuri pasižymi priešuždegiminiu poveikiu. Dėl Kopalių šilto ir balzaminio kvapo šis eterinis aliejus puikiai tinka  garinimui, kaip raminantis mišinys bei kvepalams kurti. 

Kaip naudoti?

Įlašinkite „Copaiba“ kopalių aliejaus į drėkinamąją priemonę ar veido kremą, siekdami išryškinti jaunatviškos, spindinčios odos išvaizdą ir norėdami sumažinti matomas veido dėmeles. Atskieskite su „V-6™ Vegetable Oil Complex“ baziniu aliejumi ir masažuokite pavargusias vietas, siekdami atpalaiduojančios vėsos. Vėsų pojūtį taip pat galite sukurti maišydami „Copaiba“ (kopalių) aliejų su „Peppermint“ (pipirmėčių) ar „Wintergeen“ (marenikių) aliejais. Garinkite, jog sukurtumėte šiltą, malonią erdvę. Sukurkite savos gamybos mišinį iš šio ir „Cedarwood“ ar „Cinnamon Bark“ aliejų. Pasigaminkite natūralų aliejų barzdai iš „Copaiba“ (kopalių) aliejaus, bazinio aliejaus ir papildomų aliejų, pvz., „Northern Lights Black Spruce“ (juodųjų eglių) ar „Peppermint“ (pipirmėčių) aliejai.

Imbierų eterinis aliejus

Dėl aštraus, gaivinančio aromato, imbieras yra dar vienas geras pasirinkimas vyrams. Šis eterinis aliejus yra ne tik vienas mėgstamiausių masažo aliejų, bet ir virškinimo sistemos veiklą palaikantis aliejus.

Kaip naudoti?

.Nenaudokite šalia ugnies, liepsnų, karščio arba kibirkščių šaltinio. Tepant ant odos, rekomenduojame skiesti.  Prieš naudodami ant jautrių vietų, atskieskite.  Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenaudokite kūdikiams ir labai mažiems vaikams.

Arbatmedžių eterinis aliejus

Kitas daugiafunkcinis eterinis aliejus, kurio kiekvienam vyrui ir moteriai reikia jų namuose, yra arbatmedis. Kas daro šį aliejų būtinu? Jis įrodė valančiąsias savybes, todėl tapo pagrindine odos priežiūros priemonių ir natūralių valymo tirpalų sudedamąja dalimi.

Kaip naudoti?

Tepdami arbatmedžių aliejų tiesiai ant odos, sumažinsite matomas dėmeles. Įlašinkite arbatmedžių aliejų į mažą butelį purškiamo vandens ir atšviežinkite patalynę ir rankšluosčius. Garinkite aliejų, siekdami atsikratyti nepageidaujamų kvapų namuose. Sumaišykite šį aliejų su citrusiniais kvapais, tokiais kaip „Lemon“ ar „Lemongrass“ aliejai – turėsite natūralų dezodorantą. Įmaišykite į namų gamybos muilą ar drėkiklį, jog priemonė įgytų valomąjį efektą. Tepkite tiesiai ant odos prieš miegą, norėdami, kad oda atrodytų sveikai.


Norėdami įsigyti produktus už didmeninę kainą, pirkimo metu nurodykite šį rekomendavusio distributoriaus numerį – 2138438