Sustokite akimirkai ir įkvėpkite rožių aliejaus!  Rožės  mėgstamos tiek poetų, tokių kaip Šekspyras, tiek įsimylėjėlių. Jos per amžius simbolizuoja meilę, aistrą ir slaptus troškimus. Šiame straipsnyje apie tai, ką turite žinoti apie rožių eterinį aliejų.

Pasaulyje yra daugiau nei 16 000 rožių rūšių.

Įsimylėkite šį jausmingą kvapą. Rožės per amžius buvo populiarios, o šiuo metu pasaulyje skaičiuojama daugiau nei 16 000 rožių rūšių. „Young Living“ rožių aliejus išgaunamas iš damaskinių rožių rūšies Rosa Damascena. Šis nuostabus augalas auginamas gausiai, o plačiausiai – Bulgarijoje ir Turkijoje. Manoma, kad rožės kilo Artimuosiuose Rytuose. Anksčiau rožių vanduo ir rožių aliejus buvo plačiai naudojami randų gydymo ir aromatiniais tikslais.

Tai eterinių aliejų karalienė.

Sakoma, kad rožių eterinis aliejus – visų eterinių aliejų karalienė. Tai gali būti dėl su šiuo aliejumi siejamų karališkųjų asociacijų. Dabartinės Anglijos nacionalinė gėlė – Tjudorų rožė. Be to, rožių eterinis aliejus yra vienas brangiausių rinkoje. Vienam eterinio aliejaus buteliukui pagaminti reikia nepaprastai daug rožių žiedlapių. Prireikia virš 2 000 kg rožių žiedlapių, norint distiliuoti 0.5 kg rožių eterinio aliejaus. Šis viliojantis aliejus yra ypač koncentruotas, tad jo reikia labai nedaug, kad sukurtumėte viliojantį aromatą.

Rožių vanduo – senovės grožio ritualo dalis.

Manoma, kad senovės egiptiečiai grožio ritualuose naudojo rožių vandenį. Jie švelniai juo tepdavo veidą, sukurdami raminamąją odos procedūrą. Manoma, jog Kleopatra, kuri laikoma viena gražiausių to meto moterų, taip pat reguliariai maudydavosi rožių vandenyje. Netgi Šekspyras pažymėjo tragedijoje „Antonijus ir Kleopatra“, jog Egipto valdovė kvepino kedro medienos laivus rožių vandeniu.

Atveria širdies čakrą.

Sukurkite romantišką Valentino dienos nuotaiką, dovanodami rožių eterinį aliejų, kuris padės atverti širdies čakrą. Nesvarbu, ar esate vienišas, ar susituokęs, iš visų eterinių aliejų, sakoma, būtent harmonizuojantis rožių eterinis aliejus pasižymi vienomis aukščiausiomis vibracijomis. Šis prabangus aliejus – tai išskirtinė dovana, bylojanti, jog žmogus Jums rūpi. Manoma, jog atidarius ketvirtąją čakrą, tampa lengviau pajusti besąlygišką meilę, pažadinti meilę sau, įkvėpti rūpestį sau ir užuojautą.

Universalus grožio šaltinis.

Palepinkite odą ir visą kūną. Nuo galvos iki pirštų galiukų – šį aliejų galite panaudoti įv. būdais. Įlašinkite vieną ar du lašus į neutralią drėkinamąją priemonę, vonios ar dušo želės pagrindą, kad sukurtumėte subtilų aromatą. Įlašinus vos porą lašų į šaukštą kokosų aliejaus galima susikurti plaukų kaukę. Ją užtepus, po 15 minučių nuplauti šiltu vandeniu – plaukai bus švelnūs ir glotnūs.

Rožių otas ir rožių absoliutas išgaunami skirtingai

Neretas painioja rožių otą su rožių absoliutu. Pagrindinis skirtumas – skirtingi aliejų gamybos procesai. Rožių otas išgaunamas distiliuojant garais, o rožių absoliutas – tirpiklio ekstrahavimo metodu. Ekstrahavimo metu gaunama daugiau aliejaus, turinčio stipresnį kvapą, populiariai naudojamo parfumerijos gaminiuose; Rožių otas pasižymi lengvesniu aromatu, suteikiančiu natūralų subtilesnį kvapą. Šis šildantis, sodrus aromatas puikiai tinka bet kokiai nuotaikai sukurti.


Norėdami įsigyti produktus už didmeninę kainą, pirkimo metu nurodykite šį rekomendavusio distributoriaus numerį – 2138438