Jei turėtumėte įvardinti keletą savo dažniausiai žiemą naudojamų eterinių aliejų, ar paminėtumėte čiobrelius? Ar naudojate čiobrelių eterinį aliejų, siekdami palaikyti gerą savijautą žiemos sezono metu?

Čiobrelis nuo seno naudojamas kaip vaistinis augalas.  Dar senovės egiptiečiai naudojo čiobrelius balzamuodami kūnus, o senovės graikai čiobrelius naudojo voniose ir degino kaip smilkalus šventyklose. Viduramžiais švieži čiobrelių lapai būdavo dovanojami riteriams ir kariams, jog suteiktų drąsos.

„Young Living“ čiobrelių eterinis aliejus pasižymi aštriu, šiltu, žoliniu aromatu, kuris yra ir veiksmingas, ir skvarbus.
Kviečiame susipažinti su 3 greitais būdais, kaip kasdien panaudoti „Thyme“ čiobrelių eterinį aliejų.

Čiobreliai „Young Living“ produktuose

„Thyme„ – čiobrelių eterinio aliejaus galite rasti daugelyje „Young Living“ gerą savijautą palaikyti padedančių produktų, įskaitant „Inner Defense“ arba „Longevity“.
Čiobreliai, taip pat, yra pagrindinis eterinis aliejus, įtrauktas į masažo metodo „Raindrop Technique“ rinkinį. Tai puikus masažo aliejus. Daugiau informacijos apie „Raindrop“ masažą rasite produktų skiltyje.

Na „Ortho Ease Massage Oil“ masažui skirtas aliejų mišinys yra tiesiog nepamainomas kiekvieno namuose – ir nuramina ir sušildo mūsų pavargusį kūną. Jo sudėtyje taip pat yra čiobrelių aliejaus!

Daugiau informacijos apie čiobrelio eterinio aliejaus naudą ir panaudojimo būdus galite gauti susisiekus nurodytais kontaiktais.


Maisto gamyba su „Thyme+“

„Thyme+“ – čiobrelio eterinį  aliejų pravartu turėti kiekvienoje virtuvėje. Pabandykite sumaišyti šį aliejų su „Lemon+“ citrinų aliejumi – gausite gardų, pikantišką kepsnių marinatą. Šie du skoniai puikiai dera! Siūlome išbandyti žemiau pateiktą receptą ir šį marinatą naudoti kepant orkaitėje vištieną, tofu ar daržoves.

  • 1 valg. š. citrinų sulčių
  • 1 mažas svogūnas
  • 1 česnako skiltelė
  • 4 lašai „Lemon+“ citrinų aliejaus
  • 2 lašai „Thyme+“ čiobrelių aliejaus
  • 2 lašai „Black Pepper+“ juodųjų pipirų aliejaus
  • 4 valg. š. alyvuogių aliejaus
  • 1 valg. š. medaus
  • 1 arb. š. garstyčių (pasirinktinai)
  • Druska ir pipirai pagal skonį


Čiobrelių aliejaus garinimas

Norite paskleisti nepriekaištingą aromatą, kuris tiktų sukurti atmosferą susibūrus su draugais ar šiltai įsitaisius su gera knyga?
Sukurkite jaukią, malonią atmosferą, garindami lanksčiųjų citrinžolių, kvapiųjų citrinžolių, pipirmėčių ir čiobrelių aliejus.
Šis saldus ir žemiškas garinimo mišinys – maloniai ypatingas!


Norėdami įsigyti produktus už didmeninę kainą, pirkimo metu nurodykite šį rekomendavusio distributoriaus numerį – 2138438